Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Rəhbərlik
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Həsənov Vaqif Bəhram oğlu  İcra Hakimiyyətinin Başçısı (026) 325-00-05
Əliyev Allahverən İdris oğlu Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının 1-ci müavini (012) 585-74-09
  Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının müavini (026) 325-02-20
Nəzərov Xəqani Salman oğlu Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının müavini (026) 325-03-33
Həmidov Hüsaməddin Həmid oğlu Sektor müdiri-baş mühasib (026) 325-01-87
Hümbətov Bəxtiyar Bayram oğlu RİHB-nın köməkçisi (026) 325-00-05
Rüstəmova Yeganə Nadir qızı Baş mütəxəssis (012) 585 74 08
Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiya
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Əzimov Cəmil Sadiq oğlu  Böyük məsləhətçi- komissiyanın məsul katibi (026) 325-05-04
Tanrıverdiyev Taleh Qurban oğlu Aparaıcı  məsləhətçi-komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu (026) 325-05-04
İnformasiya təminatı və təhlil sektoru 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Hümbətov Ziya Calal oğlu  Sektor müdiri (026) 325-05-03
Quliyev Cəsarət Bakir oğlu Aparıcı məsləhətçi (026) 325-05-03
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
   Şöbə müdiri (026) 325-03-12
Məmədov Nicat Qəhrəman oğlu Baş məsləhətçi (026) 325-03-12
Həsənov Fədai İldırım oğlu  Baş məsləhətçi (026) 325-03-12
Ələsgərli Orxan Allahverən oğlu Böyük məsləhətçi (026) 325-03-12
Hüquq şöbəsi 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Baxşalıyev Şirxan Məhəmməd oğlu  Şöbə müdiri (026) 325-05-04
Abbasov Elşən Soltan oğlu Məsləhətçi (026) 325-05-04
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Mustafayev Mehman Hüseyn oğlu İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi müdirinin müavini(Dini məsələlər üzrə işin təşkilatçısı) (026) 325- 02-45
  Baş məsləhətçi (026) 325- 02-45
Muradov Farid Mustafa oğlu Baş məsləhətçi (026) 325-06-95
Əliyeva Xəyalə İsirayil qızı Baş məsləhətçi (026) 325- 06-95
    (026) 325-06-94
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Əliyev Baxşeyiş Əli oğlu Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi müdirinin müavini (026) 325-00-17
Bayramov Ramil Nüsrət oğlu Baş məsləhətçi  (026) 325-06-95
Muxtarov Vasif Vahid oğlu Aparıcı məsləhətçi  (026) 325-00-17
Quliyev Səbuhi Taleh oğlu Baş məsləhətçi  (026) 325-00-17
İsmayılov Qaraş Mirhadı oğlu  Baş məsləhətçi (026) 325-06-95
 Memarlıq və tikinti şöbəsi 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Mehdiyev Abduləli Hidayət oğlu Şöbə müdiri- baş memar (026) 325-00-06
Kərimov Bakir Əhməd oğlu Böyük məsləhətçi (mühəndis) (026) 325-02-93
Aslanov İlkin Cəfər oğlu Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)  (026) 325-02-93
Sənədlərlə və vətəndaşlarların müraciətləri ilə iş şöbəsi 
Soyadı, adı, atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrələri
Əkbərov Zahid Sərdar oğlu  Şöbə müdiri (012) 585-74-08
  Məsləhətçi  (012) 585-74-08
 Gərayev Rövşən Sahib oğlu  Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) (012) 585-74-08
Məhərrəmova Svetlana Səxavət qızı Məsləhətçi (026) 325 06 94
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili Şöbəsi
Məmmədov Samir Yusif oğlu Şöbə müdiri (026) 325 03 42
Fətəliyev Elmin Çıraq oğlu Böyük məsləhətçi (026) 325 03 42
Xidməti heyət    
Allahverdiyev Adil Novruz oğlu Baş mütəxəssis-komendant (026) 325-06-93
Nəcəfov Teymur Mülkədar oğlu Baş mütəxəssis-sürücü (026) 325-06-93
Hümbətov Ədalət Fehruz oğlu Baş mütəxəssis-sürücü (026) 325-06-93

Quliyev Mehman Söhbət oğlu

Fərzəliyev Faiq

Baş mütəxəssis-sürücü

Baş mütəxəssis-sürücü

(026) 325-06-93

(026) 325-06-93

Keçidlər